niedziela, 9 lutego 2014

Wykop: wygrałem z "żoną" walkę o dziecko w POLSKIM sądzie (!)


Jeden z użytkowników wykopu opisał swoją dramatyczną walkę z toksyczną żoną o opiekę nad córką. Zdecydowanie polecam przeczytanie całej tej historii łącznie z komentarzami w których autor odpowiada na zadane pytania. Całość jak najbardziej nadaje się na scenariusz filmowy.

Główny artykuł:
http://www.wykop.pl/ramka/1858176/wygralem-z-zona-walke-o-dziecko-w-polskim-sadzie/

Komentarze:
http://www.wykop.pl/link/1858176/wygralem-z-zona-walke-o-dziecko-w-polskim-sadzie/

3 komentarze:

 1. Nie pasuje mi tylko ten brak alimentów ze strony matki dziewczynki. Wątpię aby w kartoflanym sądzie to przeszło...poza tym facet "miał farta" związać się z ekstremalną patologią, więc o tyle było mu łatwiej temat wygrać. Jak jest ciężko i jak chorymi instytucjami są nasze sądy rodzinne pokazuje wyrok w I instancji. Jedno jest pewne - laska musiała być zdrowo walnięta skoro w kartoflanej rzeczywistości straciła dziecko przed sądem. Przypomnijmy, że w kartoflanej tylko 4% osób dostających prawo opieki nad dzieckiem to mężczyźni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według odpowiedzi na komentarze to ta walka słono go kosztowała (5 cyfrowa liczba). Mimo całego tego bałaganu facetowi należą się gratulacje.

   Usuń
 2. Może nie w temat, ale ten blog jest.... znakomity, wielkie dzięki i gratulacje dla blogera ;)

  OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz przeczytaj (szczególnie jeżeli jesteś osobą zaburzoną; jeżeli Twój komentarz nie pojawił się na blogu to odpowiedź na pytanie 'dlaczego?' najczęściej kryje się w poniższym artykule): http://koniectoksycznych.blogspot.com/2014/02/komentarze-z-drugiej-strony-od-bpdnpd.html