poniedziałek, 16 grudnia 2013

Dlaczego powinieneś omijać "księżniczki"?


Drodzy Wykopowicze jeżeli spodobał wam się artykuł to proszę dodajcie go na wykop jako nowe znalezisko (ja nie mogę tego robić, żeby nie polecieć za "spamowanie"). 

Tłumaczenie artykułu doktor Tary i Paula Elama.

Przez ostatnie 40 lat przeżywamy ostry wzrost praw/uprzywilejowania dla kobiet. Wielu rodziców po prostu kocha kupować stroje księżniczek Disneya dla swoich małych dziewczynek. Niestety dużo z tych malutkich księżniczek nie zostawia za sobą mentalności księżniczki. Takie osoby nawet jako dorosłe kobiety oczekują od mężczyzn królewskiego traktowania.Kobieta, która sama identyfikuje się jako księżniczka, królowa, diva, bogini jest generalnie bardziej zainteresowana w byciu czczoną jako nieomylna istota albo pieszczoną niczym kot Syjamski niż uczestniczeniem w obustronnej uczuciowej relacji. Oczywiście problem nie leży tylko pośród księżniczek, ale także facetów, którzy dobrowolnie zgadzają się na bycie ich poddanymi.


TOP 10 Powodów dla których powinieneś omijać księżniczki 

10. Ponieważ nie należą do rodziny królewskiej. Jeżeli twoja wybranka nie należy do żadnej z pozostałych rodzin królewskich to nie jest księżniczka, chyba, że w swojej dziecinnej wyobraźni. Czy jej pierwsze imię to księżniczka, hrabina albo chociaż pani? Jeżeli odpowiedź brzmi nie to ona jest po prostu zwykłym śmiertelnikiem i jeżeli nie marzy ci się spędzenie reszty swoich dni z kimś kto łudzi się, że jest inaczej to najwyższa pora żebyś to przemyślał.

9. Ponieważ każda, która chce być traktowana jak księżniczka nie będzie pod wrażeniem niczego, co dla niej zrobisz więcej niż przez 5 minut. W takiej relacji cały czas będziesz gonił naprzód, żeby zaspokajać niekończące się zachcianki swojej księżniczki. Kiedy się już zużyjesz ona po prostu znajdzie sobie nowego poddanego.

8. Ponieważ dorosła kobieta, która może ci spojrzeć w oczy i powiedzieć, że powinieneś traktować ją jak księżniczkę ma emocjonalne IQ 3 letniego dziecka i to tylko w wypadku, kiedy masz szczęście. Czy chcesz mieć kobietę, czy rozpuszczonego bachora, który ZAWSZE spowoduje, że będziesz czuł się nieszczęśliwy?

7. Ponieważ księżniczki są nieopłacalne. Są drogie. Mają nieustanne potrzeby i oczekują, że zostają spełnione. Oczywiście nie mają żadnych intencji, aby płacić za cokolwiek. Co dostaniesz w zamian za wydanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy na jej leniwy tyłek? - "przyjemność" jej towarzystwa. Oczywiście wykorzysta ten czas spędzony z tobą, żeby stworzyć nowe roszczenia.

Tak naprawdę to będziesz płacił, żeby ona siedziała i tylko myślała o kolejnych metodach na oskubanie cię. Oczywiście ona nawet nie będzie tego świadoma, bo po co? - przecież to nieopłacalne.

Naprawdę musisz być tego świadomy, że taki typ kobiety pożre całe twoje zasoby pieniężne. Dlatego zawczasu się jej pozbądź -- to na pewno się opłaci. W przeciwnym wypadku sam się prosisz o kłopoty.

6. Ponieważ księżniczki są niezmiennie głupie i nudne. Prawdziwa inteligencja nie polega na skupianiu się tylko i wyłącznie na sobie. Kobiety, które mówią ci, że muszą być traktowane jak księżniczki, wymagają ciągłej uwagi mówią ci przy okazji, że nie są wystarczająco mądre, żeby zauważyć korzyści płynące z kooperacji, wspólnego rozwiązywania problemów i skupiania się nie tylko na sobie.

I to będzie bardzo widoczne w momencie, kiedy zaczną gadać. Prawie wszystko o czym będą miały do powiedzenia będzie dotyczyło ich samych albo, czegoś równie głupiego. Chcesz spędzić resztę życia na słuchaniu takich bzdur? Chcesz spędzić resztę życia na słuchaniu jakie to sobie kupiła nowe buty, albo jak przebiegała jej wycieczka do spa, kogo poznała na weekendowej imprezie, albo ile zapłaciła za fryzjera? Jeżeli tak to taka księżniczka ci takie atrakcje zapewni, pamiętaj tylko, żeby udawać, ze lubisz jej słuchać.

Jeżeli jesteś prostakiem to taka księżniczka będzie dla ciebie idealna i uczyni twoje życie bardzo prostym: kup to, kup tamto, aportuj, siad i tak w kółko.

5. Ponieważ księżniczki są mściwe. Jeżeli ktoś akceptuje relacje opierającą się na spełnianiu tylko swoich zachcianek to nie będzie lepiej, kiedy nadejdą gorsze czasy. Tak naprawdę to będzie jeszcze okropniej.

Jeżeli przestaniesz spełniać jej zachcianki, albo nie będziesz już miał środków na to, żeby je spełniać to jak myślisz zareaguje? Staniesz się dla niej antychrystem. Wynajmie prawnika, żeby cię złupił do cna, będzie nasyłała na ciebie policję. Myślisz, że nie jest do tego zdolna? Człowieku jeszcze nic nie widziałeś.

4. Ponieważ posiadanie kręgosłupa jest zabawne. Twój kręgosłup to taki silnik który umożliwia ci zrobienie wszystkiego czego chcesz ze swoim życiem. Zaczyna się u podstawy twojego mózgu i kończy w okolicach twoich jaj. To taki instrument, który pozwala ci robić rzeczy, które lubisz i trzymać się z dala od rzeczy, których nie lubisz.

Księżniczki lubią kręgosłupy tylko w określonych okolicznościach, na przykład wtedy, kiedy są usunięte i zamoczone w formalinie na przechowanie jako eksponaty. Oczywiście, kiedy to nastąpi zarówno twój mózg jak i twoje jajka też skończą jako eksponaty. Ponieważ wiesz bez kręgosłupa i mózg i jajka  są całkowicie bezużyteczne. Kiedy stracisz te rzeczy, uświadom sobie, że straciłeś przy okazji swoje marzenia, ambicje, przyjaźnie i może nawet rodzinę zależnie od tego jak bardzo kontrolująca jest twoja księżniczka.


3. Ponieważ księżniczka będzie cie zdradzać. Musisz pamiętać, że kobieta która uważa się za księżniczkę jest wielce niedojrzała, egoistyczna i nieodpowiedzialna. Ona jest nawet więcej niż zdolna do przekonania siebie, że zdradzenie ciebie to nie tylko dobry pomysł, ty po prostu na to też zasługujesz. Ponieważ jeśli naprawdę wiedziałbyś jak traktuje się księżniczki nie doszłoby do tego. Pamiętaj u takich kobiet nie ma lojalności (ROYAL IS NOT LOYAL). Pamiętaj nie jesteś jej facetem, jesteś jej poddanym i niech Bóg ci pomoże jeśli to ty ją zdradzisz. To poddani muszą być lojalni wobec niej nie odwrotnie.

2. Ponieważ cokolwiek czuje księżniczka to nie miłość. A na pewno nie taki rodzaj miłości, której ty pragniesz. Kolejny raz jeżeli masz księżniczkę nie jesteś jej partnerem. Jesteś jej pomocą domową i poddanym. Możemy lubić swoją pomoc domową i swoich pracowników, ale nigdy ich nie kochamy. Nawet nie lubimy im specjalnie płacić za ich usługi.

Kiedy jesteś z księżniczką, dla niej jesteś taką darmową pomocą domową. No może nie tak zupełnie darmową w końcu płaci ci swoim towarzystwem. Nawet od czasu do czasu może cię potraktować przez chwilę jak istotę ludzką - żyć nie umierać.

1. Najważniejszy powód, aby omijać księżniczki jest taki, że masz do czynienia z pustą osobą. Nie ma nikogo w domu, rozumiesz? Księżniczki są puste, bezmyślne i nie mają prawdziwej wewnętrznej tożsamości. 

Są zbiorem roszczeń, rozkazów, wyimaginowanych potrzeb, które napędzane są fantazją na temat ważności własnej osoby. Są po prostu sumą swoich pragnień i cokolwiek zrobisz nigdy nie będziesz dla takich kobiet znaczył więcej niż lokaj, który ma za zadnie zaspokajać jej widzi-mi-się.

Idąc tym tropem, to ty też w takim wypadku nie możesz być ani pełen ani bardziej realny niż ona. Będziesz tak samo pusty i nieprawdziwy jak ona. W istocie jeżeli jesteś związany z księżniczką przez długi okres czasu to czas spojrzeć w lustro i zdać sobie sprawę, że patrzy na ciebie całkiem przydatny klaun.

Jeżeli zostało jeszcze w tobie coś niezależnego to czas zabrać się za siebie.   6 komentarzy:

  1. Przerabiałem to i pasuje jak puzzle.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pasuje idealnie, raz przerabiałem mi o raz za dużo... zdecydowanie. Omijać najdalej jak to możliwe wszystkie takie kobiety.

    OdpowiedzUsuń
  3. Żałuję że nie trafiłem na ten tekst kilka lat temu. Może dziś byłbym zdrowszy psychicznie.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz przeczytaj (szczególnie jeżeli jesteś osobą zaburzoną; jeżeli Twój komentarz nie pojawił się na blogu to odpowiedź na pytanie 'dlaczego?' najczęściej kryje się w poniższym artykule): http://koniectoksycznych.blogspot.com/2014/02/komentarze-z-drugiej-strony-od-bpdnpd.html