poniedziałek, 20 stycznia 2014

Proces myślowy rozwiązywania konfliktów u kobiety z zaburzeniem osobowości z pogranicza (borderline)

Skrócona wersja "Procesu myślowego rozwiązywania konfliktów u kobiety z zaburzeniem borderline" (znalezione na blogu doktor Tary). Kliknij, aby powiększyć.
PS. Na forum bpdfamily ukazał się dzisiaj dosyć zabawny, ale jednocześnie prawdziwy i przykry wpis o tym dlaczego (między innymi) nie należy łamać zasady ZERO KONTAKTU, cytuję:

"Nie łamcie zasady ZERO KONTAKTU. Przez dwie godziny próbowałem wytłumaczyć mojej ex z borderline czemu jest suką... nie zrozumiała"

 Jak już zostało wspomniane w poprzednich artykułach osoby z borderline nigdy nie przyznają się do winy. Jeszcze raz, ci ludzie nie mają wykształconej empatii, są 3-letnimi dziećmi zamkniętymi w dorosłych ciałach. Taka rozmowa z nimi po prostu nie ma sensu i jest skazana na porażkę.

1 komentarz:

  1. Ten schemat jest zbyt uproszczony ;) Dzięki za kolejny ciekawy wpis.
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Zanim skomentujesz przeczytaj (szczególnie jeżeli jesteś osobą zaburzoną; jeżeli Twój komentarz nie pojawił się na blogu to odpowiedź na pytanie 'dlaczego?' najczęściej kryje się w poniższym artykule): http://koniectoksycznych.blogspot.com/2014/02/komentarze-z-drugiej-strony-od-bpdnpd.html